Bestuur

Bestuur
Voorzitter Eric van den Borst voorzitter@revocvcb.nl
Penningmeester Nicole van Dijk penningmeester@revocvcb.nl
Secretaris Annette Janssen secretaris@revocvcb.nl
Algemene Zaken Carolien Murmans algemenezaken@revocvcb.nl
Hoofd Technische Zaken Har Homburg htz@revocvcb.nl
Ledenadministratie
Contactpersoon Louis Hillekens ledenadministratie@revocvcb.nl
Wedstrijdcommissie
Contactpersoon senioren/ABC-jeugd Myrthe Stinges wedstrijdsecretaris@revocvcb.nl
Contactpersoon CMV Marit Beerends wedstrijdsecretarisjeugd@revocvcb.nl
Technische Commissie
Commissieleden senioren Har Homburg
Eric Stinges
Maud Stinges
tcsenioren@revocvcb.nl
Coördinator jeugd Suzanne Luys suzanneluys@hotmail.com
Commissieleden jeugd Carolien Murmans
Lou Cremers
Ellen Bänziger
Evelien Kessels
tcjeugd@revocvcb.nl
Coördinator recreanten Myrthe Stinges recreanten@revocvcb.nl
Sponsorcommissie
Contactpersoon Har Homburg sponsorcommissie@revocvcb.nl
Commissieleden Har Homburg
Toernooicommissie
Contactpersoon Bram Jacobs toernooi@revocvcb.nl
Commissieleden Dick Dorssers
Rob Martens
Frenne Verbakel
Jeroen de Mol
Benjamin Ramaekers
Har Homburg
Carolien Murmans
Jubileumcommissie
Contactpersoon Annette Janssen jubileumcommissie@revocvcb.nl
Commissieleden Mariëlle Beerends
Loes Bol
Miriam Metsemakers
Scheidsrechtercommissie
Contactpersoon Theo Murmans
Max Janissen
scheidsrechterszaken@revocvcb.nl
Materiaalcommissie
Contactpersoon Tim de Mol
Cas van den Borst
materiaalcommissie@revocvcb.nl
Vertrouwenscontactpersoon
Contactpersoon Conny Hendrix
Leon Emans
vcp@revocvcb.nl
Kledingcommissie
Contactpersoon Susanne Vaessen kledingcommissie@revocvcb.nl
Commissieleden Nicole van den Borst
Nicole van Dijk
Marion Homburg
Buurtsportcoach
Contactpersoon Silvie van Rijswick-Houwers silviehouwers@hotmail.com
Archiefcommissie
Contactpersoon Annette Janssen (interim) archiefcommissie@revocvcb.nl
Websitecommissie
Contactpersoon (technisch) Jurian Janssen webmaster@revocvcb.nl
Contactpersoon (content) Annette Janssen secretaris@revocvcb.nl