Fluit-en telschema

Datum Thuisteam Uitteam Zaal Hal Fluiten Tellen
08-10-2022 14:30 Revoc/VCB MB 1 The Athletes Foot/VC Sittardia MB 1 A DS3 - Piene Selen zelf
13-10-2022 18:30 Revoc/VCB MB 2 VC Patrick MB 1 C DS2 - Mara Linssen MB2
15-10-2022 14:30 Revoc/VCB JC 1 Detac JC 1 A MB2 - Dana Grijseels MB2
15-10-2022 14:30 Revoc/VCB MC 2 Van Hoorn Carbide VC Weert MC 1 C MB2 - Ilse Neunen MB2
15-10-2022 17:00 Revoc/VCB DS 1 Ledûb Volleybal DS 4 B HS1 - Cas van den Borst HS1
15-10-2022 17:00 Revoc/VCB DS 2 Vludoc '98 DS 1 C HS1 - Roy Bongers HS1
15-10-2022 17:00 Revoc/VCB MB 2 VC Fortutas MB 1 A DS4 - Loes Franssen DS4
15-10-2022 19:00 EMD-Tooling HS 1 Vludoc '98 HS 1 B DS1 - Myrthe Stinges DS1
15-10-2022 19:00 Revoc/VCB DS 4 Voluntas/Ludentes DS 2 C DS2 - Aafke Driessen DS2
16-10-2022 10:00 VC Athos '70 N4 2 VC Olympia N4 1 D JC1 - Bram Cremers ouders
16-10-2022 10:00 VC Maasdal N6 2 VC Olympia N6 1 E MC1 - Jill Clerx ouders
16-10-2022 10:30 S'62 N4 1 VC Olympia N4 1 D JC1 - Bram Cremers ouders
16-10-2022 10:30 VC HERO N6 1 VC Olympia N6 1 E MC1 - Jill Clerx ouders
16-10-2022 11:00 VC Athos '70 N4 2 Revoc/VCB N4 1 D JC1 - Tjen Metsemakers ouders
16-10-2022 11:00 VC Maasdal N6 2 Revoc/VCB N6 2 E vervallen -
16-10-2022 11:30 S'62 N4 1 Revoc/VCB N4 1 D JC1 - Tjen Metsemakers ouders
16-10-2022 11:30 VC HERO N6 1 Revoc/VCB N6 2 E vervallen - ouders
16-10-2022 12:00 Revoc/VCB N4 2 NUMIDIA VC LIMAX N4 3 D MC2 - Fenna Reijnders ouders
16-10-2022 12:00 VC Maasdal N6 1 Van Hoorn Carbide VC Weert N6 1 E MC2 - Ivy Janssen ouders
16-10-2022 12:30 NUMIDIA VC LIMAX N4 3 VC Maasdal N4 1 D MC2 - Fenna Reijnders ouders
16-10-2022 12:30 Van Hoorn Carbide VC Weert N6 1 Revoc/VCB N6 1 E MC2 - Ivy Janssen ouders
16-10-2022 13:00 Revoc/VCB N4 2 VC Maasdal N4 1 D MC2 - Fenna Reijnders ouders
16-10-2022 13:00 VC Maasdal N6 1 Revoc/VCB N6 1 E MC2 - Ivy Janssen ouders
16-10-2022 13:30 Van Hoorn Carbide VC Weert N5 1 SV Ludentes N5 1 D MC1 - Erin Receveur ouders
16-10-2022 14:00 Accretos N5 3 SV Ludentes N5 1 D MC1 - Erin Receveur ouders
16-10-2022 14:30 Van Hoorn Carbide VC Weert N5 1 Revoc/VCB N5 1 D MC1 - Evi Hoeve ouders
16-10-2022 15:00 Accretos N5 3 Revoc/VCB N5 1 D MC1 - Evi Hoeve ouders
29-10-2022 14:30 Revoc/VCB JC 1 Bach SV JC 1 C HS2 - Jasper Emans MC1
29-10-2022 14:30 Revoc/VCB MB 1 KLAVERBLAD / HHC MB 1 B HS1 - Jeroen Julicher MC1
29-10-2022 14:30 Revoc/VCB MC 2 S'62 MC 2 A MB2 - Chanou Reijnders MB2
29-10-2022 17:00 Revoc/VCB HS 3 Fyrfad HS 3 A HS2 - Dick Dorssers HS2
29-10-2022 17:00 Revoc/VCB MC 1 VC Athos '70 MC 2 B MB1 - Iva Bonten MB1
29-10-2022 19:00 EMD-Tooling HS 1 Fyrfad HS 1 B HS3 - Theo Murmans HS3
29-10-2022 19:00 Revoc/VCB DS 3 VC Olympia DS 5 C HS3 - John Thijssen MB2
29-10-2022 19:00 Revoc/VCB HS 2 Civitas HS 3 A HS3 - Mark de Mol MC2
05-11-2022 17:00 Revoc/VCB DS 1 Civitas DS 1 B HS1 - Rens Murmans HS1
05-11-2022 17:00 Revoc/VCB DS 2 VC Patrick DS 1 C HS1 - Wouter Murmans HS1
05-11-2022 17:00 Revoc/VCB MB 2 Accretos MB 1 D HS2 - Rik Schoolmeesters HS2
05-11-2022 17:00 Revoc/VCB MC 1 Asterix MC 1 A HS2 - Tijn Voorn HS2
05-11-2022 19:00 EMD-Tooling HS 1 VC HERO HS 2 B DS1 - Kyra van Keeken MC1
05-11-2022 19:00 Revoc/VCB HS 2 Ledûb Volleybal HS 4 A DS2 - Jara Kessels DS2
19-11-2022 14:30 Revoc/VCB JC 1 Ovoco JC 1 A MB2 - Julie de Wilde MB2
19-11-2022 14:30 Revoc/VCB MB 1 Van Hoorn Carbide VC Weert MB 1 C DS3 - Iris Eggels DS3
19-11-2022 17:00 Revoc/VCB DS 1 NUMIDIA VC LIMAX DS 2 B HS1 - Daan Stinges HS1
19-11-2022 17:00 Revoc/VCB DS 2 KLAVERBLAD / HHC DS 3 C HS1 - Tom Ottenheim JC1
19-11-2022 17:00 Revoc/VCB MB 2 Olsredlem MB 1 A HS2 - Jeroen de Mol MB1
19-11-2022 17:00 Revoc/VCB MC 1 VC Olympia MC 1 D MB1 - Daniëlle Brinkman MB1
19-11-2022 19:00 EMD-Tooling HS 1 Hyundai Peter Janssen Stravoc HS 2 B DS1 - Marit Beerends DS1
19-11-2022 19:00 Revoc/VCB DS 3 VC Athos '70 DS 4 C DS2 - Fenne Geraedts DS2
19-11-2022 19:00 Revoc/VCB HS 2 VC Olympia HS 3 A DS2 - Femke Gielen MB1
20-11-2022 10:00 Stravoc N6 1 BVC Holyoke N6 2 D MC2 - Fiene Bremmers ouders
20-11-2022 10:30 Revoc/VCB N6 1 Stravoc N6 1 D MC2 - Fiene Bremmers ouders
20-11-2022 11:00 Revoc/VCB N6 1 BVC Holyoke N6 2 D MC2 - Fiene Bremmers ouders
20-11-2022 11:30 Van Hoorn Carbide VC Weert N4 1 Revoc/VCB N4 2 D JC1 - Lars Driessen ouders
20-11-2022 12:00 VC Fortutas N4 1 Van Hoorn Carbide VC Weert N4 1 D JC1 - Lars Driessen ouders
20-11-2022 12:30 VC Fortutas N4 1 Revoc/VCB N4 2 D JC1 - Lars Driessen ouders
20-11-2022 13:30 Revoc/VCB N5 1 VC Maasdal N5 1 D MC1 - Liv Niemans ouders
20-11-2022 14:30 Revoc/VCB N5 1 SV Ludentes N5 1 D MC1 - Liv Niemans ouders
03-12-2022 14:30 Revoc/VCB JC 1 Bach SV JC 1 C DS3 - Kim Mennen DS3
03-12-2022 14:30 Revoc/VCB MB 1 Tupos MB 1 B DS4 - Marlou Sillen DS4
03-12-2022 14:30 Revoc/VCB MC 2 BVC Holyoke MC 1 A HS2 - Tijs Philipsen HS2
03-12-2022 17:00 Revoc/VCB DS 2 Tecona ADC DS 6 C HS2 - Bart Luys MC2
03-12-2022 17:00 Revoc/VCB HS 3 Fyrfad HS 3 B DS4 - Karlijn de Raaij MB1
03-12-2022 19:00 Revoc/VCB DS 3 Asterix DS 4 B HS3 - Claude Schippers HS3
03-12-2022 19:00 Revoc/VCB DS 4 Tecona ADC DS 8 C DS2 - Mara Linssen DS2
03-12-2022 19:00 Revoc/VCB HS 2 Livoc Liessel HS 2 A HS3 - Jeroen Verlinden JC1
10-12-2022 17:00 Revoc/VCB DS 1 Tupos DS 1 A HS1 - Daan Stinges DS3
10-12-2022 19:00 Revoc/VCB DS 3 Olsredlem DS 3 D DS1 - Eva Verlinden DS1
17-12-2022 14:30 Revoc/VCB JC 1 Detac JC 1 C DS2 - Evie Hendriks DS2
17-12-2022 17:00 Revoc/VCB DS 1 Bach SV DS 1 B HS1 - Andy Bänziger HS1
17-12-2022 17:00 Revoc/VCB DS 2 VC Maasdal DS 1 C HS1 - Roy Bongers JC1
17-12-2022 17:00 Revoc/VCB HS 3 VC S.E.C. HS 2 A DS4 - Lisa Smits DS4
17-12-2022 17:00 Revoc/VCB MC 1 Peelpush MC 2 E DS4 - Chantal Vintcent JC1
17-12-2022 19:00 EMD-Tooling HS 1 VC Maasdal HS 1 B DS1 - Loes Verbakel DS1
17-12-2022 19:00 Revoc/VCB DS 4 Accretos DS 4 C HS3 - Evert van Montfort HS3